Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Cenabı Allah Ordumuzu Muvaffak ve Muzaffer Eylesin

Cenabı Allah Ordumuzu Muvaffak ve Muzaffer Eylesin

Reklam
Cenabı Allah Ordumuzu Muvaffak ve Muzaffer Eylesin

Ülkemizin güvenliği ve milletimizin huzurunu tehdit eden PKK/PYD/KCK ve DEAS terör örgütlerini bertaraf etmek üzere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, İçişleri Bakanımız ile Milli Savunma Bakanımızın koordinasyonuyla Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın doğusunda yürütülen sınır ötesi operasyon da Cenabı Allah kahraman mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun. Cenabı Allah ordumuzu muvaffak ve muzaffer eylesin.
Dünya ile entegre olarak, geniş ilişkiler ağı kuran ülkemiz, bu yeni kabiliyet sayesinde sadece bölgesel misyon ve sorumluluklarını yerine getiren bir ülke değil, aynı zamanda insanlığın ortak sorunlarının çözümünde elini taşın altına koyan bir devlet olarak takdirle anıldığı aşikardır.
Binlerce yıllık devlet geleneğine ve büyük devlet olmanın tecrübe, hafıza ve refleks mirasına sahip asil Milletimiz, yeni uluslararası düzende hak ettiği yeri alacağı şüphesizdir. Zengin insan kaynağımız, gelişen ekonomik gücümüz, köklü kültürümüz ve demokrasimizin erdemleri bu süreçte temel güç kaynağımız olacaktır.
Gücümüzün, potansiyelimizin, birliğimizin, beraberliğimizin değerini hiçbir zaman unutmayalım. Bu topraklara ve tarihimize duyduğumuz derin sevgi ve bağlılık, birlikte oluşturacağımız mutlu ve müreffeh geleceğe olan güvenimiz, bizi birbirimize daha çok kenetleyecektir.
Gerekli irade, azim, vizyon ve cesareti gösterebildiğimiz takdirde Türkiye’nin, yeni dünya düzeninde değişimi “takip eden” değil, “talep eden” ve “şekillenmesine katkıda bulunan” bir ülke olacağına olan inancımız tamdır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.