Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

YELOĞLU TEŞKİLATI İLK GÜNDEN PARÇALADI

AK PARTİ HATAY İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ GEÇTİĞİMİZ GÜN DEVRALAN YELOĞLU’NUN AK PARTİ İL BİNASINDA GERÇEKLEŞEN SÖNÜK KARŞILAMA TÖRENİ,

Reklam
YELOĞLU TEŞKİLATI İLK GÜNDEN PARÇALADI

AK PARTİ HATAY İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ GEÇTİĞİMİZ GÜN DEVRALAN YELOĞLU’NUN AK PARTİ İL BİNASINDA GERÇEKLEŞEN SÖNÜK KARŞILAMA TÖRENİ, YELOĞLU’NUN GÖREVE GELMESİYLE TEŞKİLATIN İÇİNDE ÇATLAK BÜYÜYOR MU? SORULARINI AKILLARA GETİRDİ. İLK GÜNDEN PARÇALANMIŞ BİR GÖRÜNTÜ AK PARTİ HATAY İL BAŞKANLIĞININ BU DURUMU GELECEK İÇİN KAYGI VERİCİ.          

AK Parti İl Binası önünde resmen görevine başlayan fakat teşkilattan birçok ismin katılmadığı devir teslim töreninde ortaya çıkan manzara teşkilatın içindeki çatlağın büyüklüğünü bir kez daha gösterdi. Daha önce gazetemizde “AK Parti Hatay teşkilatını bitirme görevi Yeloğlu’na mı verildi?” dediğimiz haber bizleri haklı çıkarırken parti içinde kimsenin bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.

Görev devralırken gerçekleşen sönük karşılama da basın mensuplarının da dikkatini çeken olayda vatandaşlar “Yeloğlu sönük başladı” eleştirisinde bulunurken 31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti teşkilatında bulunmayan Yeloğlu’nun bir anda yeniden göreve gelmesi teşkilat içinde büyük tartışmalara sebep oldu.

Birçok isim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın yanlış yönlendirildiğini düşünürken, sadece seçim zamanı ismi anılan Yeloğlu’nun bir anda başkan olarak atanmasının ardında karanlık işaretler arıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.