14 MAYIS’TA DEĞİŞİM BAŞLIYOR
![14 MAYIS’TA DEĞİŞİM BAŞLIYOR](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/F6A95941-4CBB-4195-A8C8-3CEE7B48980A.jpeg)
Hatay’ın Dörtyol ilçesinde seçim çalışmalarına devam eden, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Adayı Av.Servet Mullaoğlu büyük ilgiyle karşılandı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/785EC073-396B-45AE-A5BE-6A46655CFD02.jpeg)
Mullaoğlu, Dörtyol Yeşilköy, Kuzuculu, Özerli ve Altınçağ Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Mullaoğlu projelerini anlattı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/D1CE8136-37A2-46CB-B70D-D7D2BB4D7511.jpeg)
Büyük bir ilgiyle karşılanan Mullaoğlu; “ Kamuoyu araştırmaları sonucu her alanda önde olduğumuzu bilen iktidar farklı yollara başvurarak halkımızı yanıltmaya ve süreci manipüle etmeye çalışıyor.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/E4464F93-9D17-4022-B415-630D7A1C2C23.jpeg)
Hatay halkımız ve ülkemiz değişim istiyor. 14 Mayıs’ta değişim başlıyor. Hatay’ımızın 15 ilçesi bizim için çok önemli. Mecliste Hatay’ımızın sesi olarak tüm sorunların çözümü için mücadele edeceğiz.” Dedi.