Meşale Gazetesi

2023 ÜLKEMİZE YENİ UMUTLAR GETİRSİN

2023 ÜLKEMİZE YENİ UMUTLAR GETİRSİN

CHP Hatay il eski başkanı Av. Servet Mullaoğlu, yeni yıl öncesinde 2022’de yaşanılan tüm olumsuzlukların silineceği ve ülkeye yeni umutların geleceği bir sene temennisinde bulundu.

Mullaoğlu yayınladığı yeni yıl mesajında; “Bu yıl ekonomimiz gibi demokrasimiz de her gün yeni bir darbe aldı. Ancak milletimiz unutmasın ki, gecenin en karanlık anındayız, yani şafak sökmek üzere. 2023 yılında başta gençler ve kadınlar olmak üzere, çiftçiyle, emekliyle, esnafla, sanayiciyle, apartman görevlileriyle, devletine bağlı namuslu bürokratlarla el ele vereceğiz. Güzel Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırmak üzere çıktığımız bu yolda, inanıyorum ki, milletimizle birlikte zafere ulaşacağız. 2022 yılı, ülkemiz ve dünyamız açısından pek de iç açıcı olmamıştır. Bir yandan Koronavirüs salgını can almaya devam ederken, diğer yandan ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ve siyasi buhran, etkisini giderek artırmıştır. Öyle ki döviz kurunun her gün, hatta her saat rekor yenilediği günler halkımızı yoksulluğa mahkum etmiştir. Saray Hükümetinin bir avuç yandaşı için sırt çevirdiği milletimize, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimiz, ‘Sosyal Devlet’ ilkesine tam bir bağlılıkla sahip çıkmış, ‘Kara Kış’ boyunca çıkmaya da devam edecektir.

“2023, YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE DİYEN GERÇEK VATANSEVERLERİN YILI OLACAK”

İnanıyorum ki 2023, umudun yılı olacak. İnanıyorum ki 2023, birlikteliğin yılı olacak. İnanıyorum ki 2023, barışın, kucaklaşmanın yılı olacak. İnanıyorum ki 2023, insan onuruna yaraşır bir yaşamın yılı olacak. İnanıyorum ki 2023, demokrasi zaferinin yılı olacak. İnanıyorum ki 2023, liyakatin, şeffaflığın, kuvvetler ayrılığının, kirlilikten arınmış namuslu siyasetin yılı olacak. İnanıyorum ki 2023, ‘Yaşasın tam bağımsız Türkiye’ diyen gerçek vatanseverlerin yılı olacak.  Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandırdığımızda, milletimiz demokrasi ve hukukun üstünlüğüyle; çiftçimiz tarlasıyla; evlatlarımız bilimle, çağdaş ve laik eğitimle buluşacak. 2023 milletimizin ayağa kalktığı, görkemli Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına hazırlandığı bir yıl olacak. Yeter ki milletimiz ‘Yeter’ desin. Bu duygu ve düşüncelerle, terörle mücadelede hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize mutlu bir yaşam diliyorum. 2023 yılının, ülkemiz, bölgemiz ve tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Tüm milletimizin yeni yılını, yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.Haber:Kader ŞAHUTOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.