Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

İSLAM ÂLEMİNİN KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDERİM

Reklam
İSLAM ÂLEMİNİN KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDERİM

Antakya Belediye Meclis Üyesi Ömer Gürbüz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gürbüz mesajında “İnsanları sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz

Bayramlar insani, millî ve manevi değerlerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir.

Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletimizin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dinî bayramlarımızdandır.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bayram günleri, sevme sevindirme günleridir. Bu sevinci ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesiz vatandaşlarımızla, yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştireceğine ve arttıracağına inanıyorum.

Bu vesileyle, Başta çok değerli  hemşehrilerimiz olmak üzere, milletimiz ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını tebrik eder, bayramın; insanlık için huzur ve kardeşlik ikliminin oluşmasına vesile olması temennim ile sağlık, başarı ve mutluluk dolu günler diliyorum.” dedi.Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.