VALİ DOĞAN, BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLDU
![VALİ DOĞAN, BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLDU](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/6ac7a688-62c6-4bf6-9d20-886fd4011718-1.jpg)
Hatay Valisi Rahmi Doğan, farklı kültür, gelenek ve inançların birbirine sımsıkı kenetlendiği Hatay’da yaşayan Alevi vatandaşların Ras-El Seni Bayramı’nı kutladı.
Alevilerin bayram sevincini paylaşan Vali Doğan, mesajında; “Ras-El Seni(Yeni yıl) Bayramını tebrik ediyor, birlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını diliyorum” dedi. Haber Merkezi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ