ANTAKYA’NIN HER NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
![ANTAKYA’NIN HER NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/63f31fa5-db9c-4a0a-a78b-7e8b2541.jpg)
Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Antakya’nın her noktasında kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Antakya’nın 95 mahallesindeki cadde ve sokaklarda moloz kaldırma, çöp alma, süpürge ve yıkama çalışmaları gerçekleştirdiği belirtildi. Açıklamada; yaşam alanlarının tertemiz bir hale getirilerek vatandaşların temiz ve huzurlu mahallelerde yaşamlarını sürdürebilmeleri için çalışmaların düzenli olarak sürdürüldüğü belirtildi. Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince çalışma gerçekleştirilen mahalleler şöyle sıralandı; Orhanlı, Sofular, Esentepe, Hacı Ömer Alpagot Mahalleleri. Haber Merkezi