Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

AV. ERGİN, RUHSATI ALDI CÜBBEYİ GİYDİ

Reklam
AV. ERGİN, RUHSATI ALDI CÜBBEYİ GİYDİ

İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Ahmet Mustafa Ergin, staj döneminin ardından yemin töreniyle ruhsatnamesini alarak cübbesini giydi.

Hatay Barosu’nda düzenlenen törende genç avukat Ergin, ruhsatını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’in elinden almasının ardından yanında staj yaptığı Av. Emrah Baz’ın elinden de cübbesini giydi.

Bu tarihi ana tanıklık yapan babası gazeteci Sadullah Ergin, annesi Havva Ergin, ablası Melahat Ergin, yengesi Ayşe Ergin, yeğenleri Zeynep Hifa ve Emir Asaf da bu mutluluğu paylaştı.

4 YENİ AVUKATA ÖZEL TÖREN

Staj dönemlerini başarı ile tamamlayan Sabiha Mirioğlu, Ekin Cansu Kamacı, Seyit Ali Kurtdere ve Ahmet Mustafa Ergin Hatay adliyesinde düzenlenen yemin töreni ile ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’in elinden aldı.

Sabiha Mirioğlu’na cübbesini Av. Mehmet Ali Aslan, Ekin Cansu Kamacı’ya cübbesini Av. Sibel Okur Avcı, Seyit Ali Kurtdere’ye cübbesini Av. Süleyman Bedir Abacı ve Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, Ahmet Mustafa Ergin’e cübbesini Av.Emrah Baz giydirdi.

Törene Baro Genel Sekreteri Av. Asena Aslan Şener, yönetim kurulu üyesi Av. Hüseyin Derin, avukatlar ve yemin eden avukatların aileleri katıldı.

Hatay Baro Başkanı Dönmez, yemin edip mesleğe katılan genç meslektaşları kutladı ve başarılar diledi. Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.