Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

HER GENÇ BİR FİDAN, HER FİDAN BİR CAN!

Reklam
HER GENÇ BİR FİDAN, HER FİDAN BİR CAN!

Antakya Ülkü Ocakları Başbuğ Alparslan Türkeş Anısına 104 Fidan Dikti

Antakya Ülkü Ocakları anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Antakya Ülkü Ocakları Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 104. Yılını dolayısı ile 104 fidan dikimi etkinliği yaptı.

104. YILDA 104 FİDAN DİKİMİ

Antakya Ülkü Ocakları Hasan Bayır Ülkü Ocaklarının ilkeleri doğrultusunda başarılı çalışmalarına devam ediyor. Antakya Ülkü Ocakları, 25 Kasım 1917 tarihinde dünyaya gelen Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 104. Yılını dolayısıyla Antakya Ülkü Ocakları Hasan Bayır’ın önderliğinde önemli bir etkinliğe imza atarak, toprağa 104 fidan dikimi yaptı.

GENÇLERİMİZE ANLATMAK ÇOK ÖNEMLİ

Etkinlikle ilgili bir bilgilendirme yapan Antakya Ülkü Ocakları Hasan Bayır: “ Bugün burada Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 104. Yılını dolayısıyla 104 adet fidan dikimi yaptık. Başbuğ Alparslan Türkeş, çok büyük bir lider ve devlet adamıydı. Başbuğ’u her zaman anmak, hedeflerine, ilkelerine sahip çıkmak ve bunları gençlerimize anlatmak çok önemli. Bu etkinlikle diktiğimiz fidanlar, ülkü ocaklarında bulanan kardeşlerim gibi büyüyüp gelişecek ve vatanına, milletine, Başbuğ’una sahip çıkan önemli bireyler olacak. Başbuğ Alparslan Türkeş’i 104. Yıl dönümünde anıyor, özlüyoruz.”dedi. Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.