Meşale Gazetesi

İSKENDERUN’DA EĞİTİMCİLERDEN ŞİİR DİNLETİSİ

İSKENDERUN’DA EĞİTİMCİLERDEN ŞİİR DİNLETİSİ

Hatay’ın İskenderun İlçesinde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul müdürü ve öğretmenlerinin Daraba Kültür dergisinin de katkılarıyla düzenlediği şiir dinletisi ilgi gördü.  

İskenderun Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen şiir dinletisine Belediye Başkanı Yardımcısı Ahmet Keskin, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katılım gösterdi. İskenderun’da Eğitim gönüllüleri düzenlenen şiir dinletisinde katılımcılara duygu yüklü, unutulmaz bir akşam yaşattı.

Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Cihangir Kaya etkileyici sesiyle okuduğu şiirle katılımcıları selamladı. Daraba Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Faruk Cevher Türk edebiyatının önemli isimlerinden Yunus Emre’nin şiirlerinden, günümüz şairlerine geniş bir yelpazede şiirin toplumdaki gücüne işaret etti, aynı zamanda Daraba Derğisi’nin içeriğiyle ilgili bilgileri aktırdı.

Düzenlenen Şiir dinletisi organizasyonunda müdür ve öğretmenler okudukları şiirlerle konukları adeta ayrı bir dünyaya götürdü, unutulmaz bir kültür gecesi yaşattılar. Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.