Meşale Gazetesi

İZMİR’DEN BELEN’E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

İZMİR’DEN BELEN’E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Kurdukları gönül köprüsü ile Belen’e gelen “Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız” adlı gönüllü yardım grubu, beraberlerinde getirdikleri çeşitli eşyaların dağıtımında Belen’de gördükleri misafirperverlikten memnun kaldıklarını “Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” sözcükleri ile ifade ettiler.

İzmir’den Belen’e gelen gönüllü yardım grubu çocuklar için oyuncak, kıyafet ve gençlere yönelik çeyizlik eşyalardan oluşan çeşitli eşyaları Belen’de ihtiyaç sahiplerine ulaştıran “Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız” gönüllü yardım gurubu başkanı Mine Kapı ve beraberindeki ekip arkadaşları Remziye Dokur ve Gönül Turgut, Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret etti. Mine Kapı, “Belen Belediye Başkanı Sayın İbrahim Gül beyefendi bizleri makamında kabul edip yaptığımız bu hayırlı işlerimiz için yaptığı katkıdan dolayı şahsına ve ekibine göstermiş olduğu misafirperverlikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz, bizleri çok mutlu ettiniz” şeklinde duygularını ifade etti.

Böylesine anlamlı bir yardım etkinliğe imza atan “Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız” gönüllü yardım grubuna çok teşekkür ederek, memnuniyetini dile getiren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, sosyal mecradan gönüllü yardım gurubunuzun faaliyetlerini incelediğini dile getirerek. “Sizler insanlık adına çok önemli bir misyonu üslenen ve yaptığı faaliyetlerle gönüllere dokunan bir derneksiniz. Şahsım ve Belen adına sizlere çok teşekkür ederim.

Bundan sonraki faaliyetlerinizde de gücümüzün yettiğince her zaman yanınızda olacağız. İnşallah çok daha güzel ve anlamlı etkinliklerde bir araya geliriz. Rabbim sizlerden razı olsun. İfadelerini kullandı. Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.