Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

KARDİYOLOJİ UZMANI DOÇ. DR. ALİ CEVAT TANALP GELİŞİM’DE

KARDİYOLOJİ UZMANI DOÇ. DR. ALİ CEVAT TANALP GELİŞİM’DE

Reklam
KARDİYOLOJİ UZMANI DOÇ. DR. ALİ CEVAT TANALP GELİŞİM’DE

Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Bilimsel araştırma ve yayınlarıyla birçok başarılara imza atan Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp; girişimsel kardiyoloji, anjiyografi ve stent işlemleri, kalp pili, ICD ve CRT implantasyonu, periferik arter hastalıklarının girişimsel tedavisi, balon valvüloplasti işlemleri, konjenital kalp hastalıklarının perkutan tedavisi, endovasküler aort replasmanı gibi diğer girişimsel işlemlerini, üst düzey teknolojik cihazlarla Gelişim Hastanesi bünyesinde sunmaya devam edeceğini açıkladı.
Doç. Dr. Ali Cevat TANALP Kimdir?
Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, 1976 yılında doğdu. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, 2004 yılında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji alanında uzmanlığını tamamladı.
2005-2006 yıllarında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Kardiyoloji Kliniği’nde mecburi hizmetini gerçekleştiren Doç. Dr. Tanalp, 2006-2008 yıllarında Ankara Özel Yüzüncüyıl Hastanesi’nde ve 2008-2013 yıllarında Özel Medicana International Ankara Hastanesi’nde kardiyoloji uzmanı olarak görevini başarıyla sürdürmüştür. 2013-2015 yıllarında Memorial Ankara Hastanesi’nde doçent olarak göreve başlayan Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, 2015-2016 yıllarında Medical Park Ankara Hastanesi’nde, 2016-2018 yıllarında Medical Park Uşak Hastanesi’nde, 2018 yılı Aralık ayı itibariyle de İskenderun Gelişim Hastanesi Kardiyoloji Kliniği’nde görevini sürdürmektedir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.