Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

KAŞIKÇI TBMM’DE KONUŞTU

Reklam
KAŞIKÇI TBMM’DE KONUŞTU

MHP Hatay Mv. Lütfi KAşıkçı, tekrar başlayan Orman Yangınları nedeniyle gündem dışı söz alarak Hatay’da son günlerde meydana gelen olaylara dikkat çekti. MHP Hatay Mv. LÜtfi Kaşıkçı birlik ve beraberlik vurgusu yaparken kararlı mesajlar verdi.

HATAY’I KARIŞTIRMAK İSTEYEN ODAKLAR VAR

Medeniyetler ve hoşgörü timsali şehrimiz Hatay son günlerde ardı ardına gelişen olaylarla gündeme gelmektedir. Orman yangınlarıyla başlayan terör saldırıları dün akşam eylem hazırlığında olan 2 teröristin güvenlik güçlerimizin dikkati neticesinde ölü olarak ele geçirilmesi ve bugün tekrar başlayan orman yangınlarıyla birtakım odakların felaket senaryolarını Hatay’da sergilemek arayışına girdiklerini görüyoruz. 

HATAY VATANDIR

Hataylılar millî varlıklarını muhafaza etmek için bugünlere kadar ağır bedeller ödemişlerdir. Devletin varlığına, milletin birliğine zincir vurmaya çalışan çürümüşlere, millî ruhu görmezden gelerek huzurumuzu bozmaya gayret eden ve kardeşliğimizi boğmaya çalışanlara karşı Hataylılar ay yıldızlı bayrak altında Türk milletinin istiklali ve istikbali için tek yürek olmuşlardır. Hatay vatandır. Türk milleti teröre teslim olmayacaktır.    Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.