Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

MESAİ MEFHUMU GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Reklam
MESAİ MEFHUMU GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Samandağ Belediyesi ekipleri ilçenin farklı noktalarında birçok Mahallede eşzamanlı çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Samandağ Belediyesi ekiplerince Samandağ’ın muhtelif mahallelerinde gerçekleştirilen kaldırım yapım, büz döşeme, asfalta hazırlık ve stabilize yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Eryılmaz, Çiğdede Mahallesi İniş Sokak’ ta, Yeni Mahalle Süs Sokak ve Dibek Sokak’ ta yapılan yol genişletme, düzenleme ve asfalta hazırlık çalışmalarının yanı sıra Ahmet Arif Caddesi’nde devam eden kaldırım yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek sahada bulunan ekiplerle birlikte çalışmalar hakkında istişare etti.

İlçe genelinde süren çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada: ” Uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğümüz, Süs Sokak, İniş Sokak ve Dibek Sokak’ ta beton asfalt öncesi incelemelerimizi yaptık. Ekiplerimizin hummalı çalışmaları sonucu geniş, alt yapısı tamamlanmış, duvarları çekilmiş, büzleri döşenmiş ve mazgalları tamamlanmış yollarımızı asfalt sonrası vatandaşlarımızın kullanımına açacağız.

Ahmet Arif Caddesi’nde yayalarımızın güvenliği için yol boyunca kaldırım yapım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımızın refahı için mesai mefhumu gözetmeksizin her daim sahada olmaya ve çalışmaya devam edeceğiz. ” ifadelerine yer verdi.Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.