Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

PEDALLAR SAĞLIK İÇİN ÇEVRİLECEK

Reklam
PEDALLAR SAĞLIK İÇİN ÇEVRİLECEK

Yeşilay Hatay Şubesi, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan Bisiklet Turu’nun 10’uncusunu 22 Mayıs Pazar günü düzenliyor.

Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında aynı gün düzenlenen geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu İl’de Hatay’da bisikletlileri bekliyor. Yeşilay Hatay İl Şubesi öncülüğünde gerçekleşecek tur saat 11.00’de Antakya Ata Köprüsü (Hatay Büyükşehir Belediyesi Taş Bina Önü) toplanma alanında başlayacak.

AYDIN: ETKİNLİĞİMİZ HERKESE AÇIKTIR

Spor gibi sağlıklı yaşama yönelik faaliyetlerin bağımlılıktan uzak bir yaşama katkı sağladığını belirten Yeşilay Hatay İl Şube Başkanı Yüksel Aydın şunları ifade etti: “Yeşilay olarak; beş bağımlılık alanında aralıksız mücadele ediyor, her bireyin iyi ve sağlıklı yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm insanlarımızda bağımlılıklardan uzak bir yaşam konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu konuda spor etkinlikleri düzenlemeye de büyük önem veriyor; artık geleneksel hale gelen Yeşilay Bisiklet Turu ile her yıl hep birlikte pedal çevirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu faydalı amaç için büyük bir heyecanla gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz.”Haber:Fadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.