Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ŞANVERDİ, BAKAN KOCA İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Reklam
ŞANVERDİ, BAKAN KOCA İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Son günlerde Hatay’da Covid-19 vaka sayısının artması üzerine AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile sağlık hizmetinin sekteye uğramaması için Hatay İl Sağlık Müdürü ile koordineli olarak her türlü tedbiri aldıklarını belirten Şanverdi Hatay’ın durumunu yakından takip ediyorum dedi. 

DURUM DAHADA KRİTİK HALE GELEBİLİR!

Alınan tedbirler kapsamında personel bakımından sıkıntı yaşanmaması için ilave doktor ve sağlık personelini görevlendirildiğini, filyasyon ekibinin arttırıldığını, yoğun bakım kapasitesinin arttırılacağını, daha fazla test yapmak ve filyasyonu hızlandırmak için Kırıkhan veya Reyhanlıya ilave laboratuvar kurulacağını ifade eden AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi görüşmenin detaylarını şu şekilde açıkladı ;Sağlık Bakanımız, alınan tüm bu tedbirlere rağmen aslında alınacak en büyük tedbirin vatandaşların virüse karşı alacakları tedbirler olacağını belirtti. Aksi takdirde Hatay’da durumun daha da kritik hale geleceğini dile getirdi.

VİRÜSÜ YENEBİLİRİZ

Değerli hemşehrilerim önümüzdeki iki hafta çok kritik ve  bu iki haftada zorunlu olmadıkça evden çıkmamaya, aile ve komşu ziyaretleri yapmamaya, toplu olarak kapalı ortamda bulunmamaya,Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarına mutlak süretle uyalım.Sevdiklerimiz bu hastalığa yakalandıklarında ne yapacağımızı bilemiyor, sevdiklerimizin iyileşmesi için varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz, bazen de tüm bu çabalara rağmen bu hastalığa karşı çaresiz kalıyoruz. Oysa hastalık anında verdiğimiz bu mücadeleyi hastalığa yakanlanmadan önce verirsek virüsü yeneriz. Bu illeti yenebilmek için Hatay olarak gayret göstermemiz gerektiğini dile getirirken bu hastalığa yakalananlara da acil şifalar diliyorum’’dedi. Haber: Bedir Görün

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.