ŞENKÖYLÜ EMEKLİ ÖĞRETMEN ÇAM ŞİİR KİTABINI DAĞITACAK

ŞENKÖYLÜ EMEKLİ ÖĞRETMEN ÇAM ŞİİR KİTABINI DAĞITACAK

1983 yılında Milli Eğitim camiasında başladığı öğretmenlik ve idarecilik mesleğinden 2004 yılında emekli olmasının ardından şiir yazma çalışmalarını sürdürerek “Yüreğim Ellerinde Kaldı” adlı ilk şiir kitabını çıkaran Şenköylü Emekli Öğretmen Şair Hayrettin Çam, ilk kitap imza gününü 15 Ocak 2023 Pazar günü Antakya İlçesi’ne bağlı Doğanköy ve Günyazı İlkokulu’nda öğrencilere ve velilere dağıtacak. Yayladağı İlçesi’ne bağlı Şenköy Mahallesi’nin yetiştirdiği başarılı öğretmenlerinden biri olan Hayrettin Çam, kısa bir süre önce çıkardığı “Yüreğim Ellerinde Kaldı” adlı ilk şiir kitabı için 15 Ocak 2023 Pazar günü Antakya İlçesi’ne bağlı Günyazı Mahallesi’nde bulunan Günyazı İlkokulu’nda 11.00 ile 13.00 saatleri arasında kitap imza günü etkinliği gerçekleştirecek.

Daha sonra yine Antakya İlçesi’ne bağlı Doğanköy Mahallesi’nde bulunan Doğanköy İlkokulu’nda 13.00 ile 15.00 saatleri arasında öğrenciler ve velilerin katılımıyla kitapseverlerle bir araya gelecek olan Yazar Hayrettin Çam, “Tüm öğrencilerimi ve velileri yeniden görmek, hasret gidermek, kitabımı tanıtmak ve imzalayarak dağıtım yapmak istiyorum.” dedi. Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.