Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı & Kariyer Günü

Hatay Valiliği, Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Reklam
Hatay İnsan Kaynakları ve  İstihdam Fuarı & Kariyer Günü

Hatay Valiliği, Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası iş birliği ile 7-8 Kasım 2018 tarihinde Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Sökmen Kampüsünde ‘’İŞ’TE KARİYER’’ sloganıyla kısa adı Hikaf olan Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarının 11’cisi düzenlenecektir.
Etkinliğin maksadı, işgücünü arz edenler ile işgücü talep edenleri, kamu kurumlarını, yerel yönetimleri, üniversiteleri, sanayici ve işletmecileri işbirliği içinde buluşturmak, mesleki eğitim, istihdam ve insan kaynakları konusunda taraflar arasındaki bu işbirliğini kalıcı ve kurumsal hale getirmektir. Ayrıca işgücümüzü, işgücü piyasası hakkında bilgilendirmek, istihdama girişlerini kolaylaştırmak ve çalışma hayatında başarılı olma konusunda rehberlik yapmak, işgücü temininde yardımcı olmaktır.
Düzenlenecek olan etkinliğe Hatay’da faaliyet gösteren birçok elli ve üzeri eleman çalıştıran firma katılım sağlayacaktır.
Program kapsamında Endüstrinin Getirdiği Yeni İş Fırsatları, Mesleki Rehberlik ve Danışmanlık Faaliyetleri, İş Arama Becerileri konularında bilgilendirmede bulunulacaktır. HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.