TECİMEN İLE EĞİTİMDE HATA’YA YER YOK

TECİMEN İLE EĞİTİMDE HATA’YA YER YOK

Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, kent genelinde eğitimde hataya yer vermeden çalışmalarını gayretle sürdürüyor. Antakya’da tesisleşmeden var olan tesislerin modernizasyonuna, eğitim verilen her mekanın eğitime tam uygunluğundan kurumların eksiklerine değin her konu ile bizzat ilgilenen Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, son olarak okul servislerine yönelik trafik denetlemelerine de bizzat katıldı.

OKUL SERVİSLERİNİN YETERLİLİĞİ DENETLENDİ

Antakya’da eğitimde sıfır hata prensibi ile çalışan Tecimen, öğrencilerin güvenli şekilde ulaşımının sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmek amacıyla İlçe Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen okul taşıma araçlarının denetiminde bizzat yer aldı. Servislerin içlerini ve fiziki yeterliliklerini bizzat inceleyen Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, tüm servis şoförleri ile de bizzat görüşerek güvenli ulaşım için uyarılarda bulundu.

DEPREM KENTİNDE EĞİTİM İÇİN SEFERBER OLDU

Depremle yıkılan Antakya’nın eğitimle kalkınması için seferber olan Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, yeni dönemde daha çok okulun eğitim vermeye başlayacağını ve kısa sürede eğitimin tamamen okullarda verilmeye başlayacağını sözlerine de ekledi.

ANTAKYA’DA EĞİTİMİN GÜNCEL DURUMUNU MÜDÜRLERE AKTARDI

Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Harun Tüysüz başkanlığında, Dörtyol İlçesinde gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısına katıldı. Toplantıda Antakya’da eğitimin güncel durumunu katılımcılara aktaran Tecimen, yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları da aktararak müdürlerle istişarelerde bulundu.

ADAY ÖĞRETMENLER GÜÇ KATACAK

Tecimen’in de sık sık katıldığı aday öğretmenlik uyum seminerlerinin sonuncusu gerçekleşti. Eğitim dönemi sona ererken öğrenciler kadar öğretmenlerin de kente ve eğitim durumuna uyum sağlamaları adına gerçekleşen programların son derece yararlı olduğunu kaydeden Tecimen, tüm öğretmenlerin kendilerine güç kattıklarını kaydederek hepsine görevlerinde başarı dileklerini iletti. Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, Antakya’da eğitimin sorunlarının bertaraf edilmesi ve daha uygun şartlarda eğitim sağlanması için çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.Haber:Kader ŞAHUTOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.