YAYLADAĞI ÇOCUKLARLA ŞENLENDİ
![YAYLADAĞI ÇOCUKLARLA ŞENLENDİ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/5453FBF4-0DA1-418A-BDC5-2A66730FA7AB.jpeg)
2022-2023 3.Geleneksel Yayladağı Anaokulu uçurtma şenliği düzenlendi. Yayladağı Anaokulu öğretmenleri tarafından organize edilen Şenliğe Yayladağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hikmet Bilgil ve Memur-Sen Hatay İl Başkanı ve Eğitim-Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı İsmail Bayrakdar katıldı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/6D7F8A11-57C9-47B6-98A0-C09B1D823D8A.jpeg)
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/04/1612209F-7A90-4E1E-A84B-B7640697B0E4.jpeg)
YAYLADAĞI, KIZILGÖL’DE ÇOCUKLARLA ŞENLENDİ
Havanın ve sıcaklığın elverişli olduğu şenlikte, festival alanına gelen çocuklara verilen uçurtmalar aileleri ve öğretmenleriyle beraber uçurularak güzel bir etkinliğe dönüştü.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ