Meşale Gazetesi

YAYMAN: TEŞEKKÜRLER HATAY’IM, TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE’M

YAYMAN: TEŞEKKÜRLER HATAY’IM, TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE’M

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden çıkan tarihi zaferin ardından Hatay’a ve Türk halkına yayınladığı mesajla teşekkür etti.

Türkiye Yüzyılının 29 Mayıs itibariyle başladığını belirten Milletvekili Yayman, bu seçimin kaybedeninin olmadığını, kazananının ise 85 milyon ve Türkiye’ye umut bağlayan dünya mazlumları olduğunu kaydetti.

Milletvekili Yayman yayınladığı teşekkür mesajında, “28 Mayıs’ta Türkiye’de rengi değişen tek vilayet Hatay’ımız oldu. 85 milyonun zaferini doğru kararıyla taçlandıran Hatay’ımıza ve tüm değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. 28 Mayıs tarihi seçimini Hatay’ımızda ve ülkemiz genelinde büyük bir zafer ile ayrılarak 85 milyonun ve dünya mazlumlarının kazanmasına vesile kılan Rabbimize ham ediyorum. Yüce Türk Milleti, kararını yine Türkiye Yüzyılı’ndan yana kullandı.

Bu seçim sonuçlarından sonra kimse kaybetmedi, aziz Türk milleti, Türkiye’miz, dolayısıyla da Hatay’ımız kazandı. Yaralarımızı hızla saracak, Hatay’ımızı geleceğe taşıyacak yatırımları hızla hayata geçireceğiz.

Bugün 85 Milyon kazandı! Hatay’ımız kazandı. Türkiye’miz kazandı. Dünya mazlumları kazandı. Şimdi kardeşlik ruhuyla yeniden çalışmaya başlıyoruz” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.