Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ZİYARET MAHALLESİ’NE ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK

Reklam
ZİYARET MAHALLESİ’NE ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK

Altınözü Belediyesi, ilçenin ihtiyaçlarını karşılamak için proje devam ediyor.Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü’nde bağlı Ziyaret Mahallesi’ne çok amaçlı salon kazandırmak için çalışmalara başladıklarını ifade etti. Belediye Başkan Yardımcısı Kayhan Kaplan ve saha amirleriyle birlikte çok amaçlı salonun inşa edileceği alanda incelemelerde bulunan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, buraya kazandırılacak salonun sadece Ziyaret Mahallesi’nde değil, etraftaki diğer mahallelere de hitap edeceği bilgisini paylaştı.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Başkan Sarı, “Altınözü ilçemizde bağlı Ziyaret Mahallesi’ne çok amaçlı salon kazandırıyoruz. Saha amirlerimiz ile birlikte Ziyaret mahallemizde yapacağımız ve bölge mahallelerimize hitap edecek olan çok amaçlı salon alanını yerinde inceledik. Yapımını en kısa sürede tamamlayıp hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” diye konuştu.

DİĞER MAHALLELER İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Vatandaşların talep ve beklentilerini karşılamak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini ifade eden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Ziyaret Mahallesi’nde çok amaçlı bir salon kazandırılacağını belirterek vatandaşların burada taziye, düğün, davet ve toplantılarını yapabileceklerine değindi. Projenin ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Sarı, çok amaçlı salonu olmayan diğer mahalleler için de çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.Hbaer:Fadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.