Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

AGF ÜYELERİNİN SON DURAĞI BELEN OLDU

Reklam
AGF ÜYELERİNİN SON DURAĞI BELEN OLDU

2021 yılı Aralık ayı yönetim kurulu toplantısını yapmak üzere İskenderun Gazeteciler Cemiyetinin ev sahipliğinde İskenderun’a gelen Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Belen ilçesini de ziyaret ederek Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün misafiri oldu.Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret programında açılış konuşması yapan Alanya Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyon Başkanı Gaye Coşkun “İskenderun Gazeteciler Cemiyetimizin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantımızın ardından sizleri ziyaret ederek ilçenizi de tanıma fırsatı bulduk. Bizleri sıcak bir ortamda karşıladığınız için sizlere ve ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum.” dedi.

GÜL: SİZLERİ MİSAFİR ETMEKTEN MUTLULUK DUYDUK

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ise ilçenin kuruluş amacı ve tarihi üzerine yaptığı kısa bilgilendirmenin ardından; “Böylesine önemli bir toplantıyı İskenderun’da yapmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Basın camiası ülke gündemini belirleyen ve yön veren en önemli kuruluşlarımızdan biri. Sizleri ilçemizde misafir etmekten şeref duyduk” ifadelerini kullandı.Sohbet ortamında geçen ziyarette basın camiasında yaşanan sorun ve çözüm önerileri üzerine ve Belen Belediyesi olarak ilçeye kazandırılan hizmetler üzerine sohbet edildi. Akabinde Belediye Başkanı İbrahim Gül tarafından gelen konuklara, Belen’e özgü yöresel tatlardan olan coğrafik işaret alan Belen Kömürçukuru Pekmezi, İncir Belben’i ve Cevizli Sucuktan oluşan hediye paketlerini takdim etti.Program Soğukoluk yaylasında Belen’in marka yemeği olan Belen Tava yemek programıyla son buldu.

COŞKUN: HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Veda konuşmasında Akdeniz Gazeteciler Federasyon Başkanı Gaye Coşkun; “Böylesine sıcak bir karşılamanın yapıldığı Belen ilçemizde Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Gül’e teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Kısa ama doldu dolu geçen bir program oldu, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza Belediye Başkanımızın şahsında teşekkür ediyor. Sizleri de derneğimizde misafir etmekten onur duyduğumuzu dile getiriyor, her şey için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.Belediye Başkanı İbrahim Gül ise; “Antalya, Kemer, Alanya, Mersin, Antakya, Osmaniye, Kahramanmaraş, Burdur ve Isparta’dan gelen Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’na (AGF) bağlı Cemiyet Başkanlarımızı, İskenderun Gazeteciler Cemiyetimizin ev sahipliğinde, ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk. İnşallah başka etkinliklerde de birlikte oluruz.” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.