Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ARSUZ’DA HER ŞEY TAMAM, EĞLENCE Mİ EKSİKTİ?

Reklam
ARSUZ’DA HER ŞEY TAMAM, EĞLENCE Mİ EKSİKTİ?

Hatay’ın hizmet olarak en geri kalmış ilçelerinin başında gelen Arsuz’da sosyal faaliyetler ardı ardına gerçekleşirken, vatandaşlar ise diğer hizmetlerin aksamasından şikayetçi. Yoldan çöp toplanmasına, temizlikten ilaçlamaya kadar kentin çok sayıda biriken sorunu bulunurken vatandaşlar belediyenin sosyal faaliyetlere fazlaca vakit harcamasının gereksiz olduğunu belirttiler.

ÖNCE MİLYONFEST, ŞİMDİ DE SAYEK ANMASI

Yakın zamanda milyonfest organizasyonunun gerçekleştiği Arsuz’da yakın zamanda da Dr. Füsun Sayek anma programı gerçekleştiriliyor. Konserden anmaya koşturan belediye yetkilileri ilçeyi ise adeta kaderine terk etti. Türkiye’nin az bilinen tatil bölgelerinden olan Arsuz’un bilinirliğinin artması, tanıtımının yapılması ve ilçeye yatırım yapılmasının sağlanması için çalışması gerekirken sosyal faaliyetlere ağırlık vermesi eleştirilere neden oldu.

HİZMET YOKSA İSTİFA EDİN

İlçeye 3 yılda kalıcı eser bırakamayan belediye yönetiminden hizmet bekleyen vatandaşlar, yetkililerden hizmet yoksa istifa etmelerini istediklerini belirttiler. Arsuz’un yollarının delik deşik iken, her tarafı çöp götürürken, otel sayısı ve yabancı turist sayısı sınırlı iken bu konularda atılım yapması gereken Arsuz Belediyesi’nin adeta vatandaşı oyalayan projelere ağırlık vermesi eleştiri konusu oldu. Vatandaşlar ilçe yönetiminden hizmet bekliyor. Haber:Kazım ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.