Meşale Gazetesi

BAŞKAN HACIOĞLU ÇOCUKLARLA MAÇ YAPTI

BAŞKAN HACIOĞLU ÇOCUKLARLA MAÇ YAPTI

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Tayvan Kültür Merkezi ziyaretinde semt sahasında çocuklarla maç yaptı.Tayvan Kültür Merkezi incelemeleri esnasında spor sahası önünden geçen Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, çocukları spor yaptıkları alanda ziyaret etti, onlarla sohbet etti.Çocuklarla bir süre futbol oynayan Belediye Başkanı Hacıoğlu çocukların oyununa dahil olarak geçmişten kalan yeteneklerini sergiledi. Sıradan bir belediye başkanı olmadığını, daime halkla iç içe olduğunu gösteren Başkan Hacıoğlu giydiği takım elbiseye aldırış etmeden çocukların sevincine ortak oldu.

HACIOĞLU: HEPİNİZİN PROFESYONEL SPORCU OLMASINI İSTİYORUZ  

Çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Hacıoğlu, “Sizler için modern spor alanları yapacağız. Sizlerin daima sporla iç içe olmasını istiyoruz. Bunun için yapılması gereken ne varsa yapacağız. Sokakta top oynamanın zevki bir başkadır fakat biz, siz değerli çocuklarımıza modern spor alanları inşa etmek istiyoruz. Hepinizin birer profesyonel sporcu olmasını istiyoruz” dedi. Çocukların isteklerini dinleyen Başkan Hacıoğlu, Çocuklar Bizim Varlıklarımızdır. Onların büyümesini, organize spor yapmalarını, okula gitmelerini ve evin içinde koşmalarını izlemek bir zevk. Çocuklar çok hassastır. Doğru motivasyon verilmediği takdirde, küçük şeyler onları yaşamları boyunca etkileyebilir.

Küçük yaşta her çocuk sevilmek, ilham almak ve daha iyisini yapıp bir sonraki Cristiano Ronaldo veya bir sonraki Michael Jordan olmak ister. Bu ilham verici sözleri ya da çocuklar, özellikle de sevdikleri için spor sözleri duyduklarında, bir yaşam kıvılcımı ve umut alma eğilimindedirler.Tüm gençleri spor yapmaya davet eden gençlerin evde bilgisayar, televizyon başında vakit harcamaması, onun yerine spor yapmalarını teşvik amacıyla sahalar yaptıklarını söyledi.Çocukların rövanş maçı teklifine ‘bir daha geleceğim, sizlerle maç yapacağım’ sözü veren Başkan Hacıoğlu , “Sahamızın kaleleri konacak, aydınlatması yapılacak. Gençlerimiz akşamları da spor yapabilecek” dedi. Gençler, Başkan Hacıoğlu’nu karşılarında görmenin mutluluğunu yaşadı.

Çocuklar da mahallelerine kazandırılan sahadan dolayı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’na teşekkür ederken, “Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Burada güzel vakit geçiriyoruz” ifadelerinde bulundu.

ABDİ: BAŞKAN HACIOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDERİZ

Belediye Başkanının ziyaretine eşlik eden Tayvan Kültür Merkezi Müdürü Muhammed Velid Abdi; Başkanımız, sürpriz yaptı. Gençlerimize çağrıda bulunuyoruz, kötü alışkanlıkları bırakın, bu sahalarda spor yapın diyoruz. Başkanımıza bu hizmetlerinden dolayı ve bize vermiş olduğu Desteklerden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.