Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

GÜLER: ‘’HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KEYFİ OLARAK YÖNETİLİYOR’’

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler İlçe Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Reklam
GÜLER: ‘’HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KEYFİ OLARAK YÖNETİLİYOR’’

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler İlçe Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ,İlçe ziyaretleri kapsamında memleketi Reyhanlı’da vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Reyhanlı İlçe Başkanlığını ziyaret eden Güler daha sonra sivil toplum kuruluş temsilcileri,muhtarlar,öğretmenler ve hastanede yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Tedavileri süren hastalara ‘geçmiş olsun ‘ dileklerini ileterek sıkıntılarını dinleyen İbrahim Güler, Hastalarla bir süre sohbet eden ve tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerde hasta yakınları ile de görüşen ve dertlerine ortak olan Güler, hastane görevlileri ile de görüşerek çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Hatay’ı, Reyhanlı’yı güzelleştirmek için istişare içerisinde, hep beraber çalışacaklarını vurgulayan Güler, şöyle devam etti:
“Bizim şahıslarla işimiz yok, kimseyle düşmanlığımız yok. Biz sevmeye geldik. Vallahi sevmeye geldik, billahi sevmeye geldik. Hatay, 1 milyon 600 bin nüfusa dayandı. Hatay, her yönüyle örnek bir olması gerekirken, komşu illerin belediyecilik hizmetlerine imreniyoruz. Hatay’ın kimliğini ortaya çıkaracağız. Gaziantep’te, Kahramanmaraş’ta, Adıyaman’da yapılanlar neden Hatay’da yapılamıyor. Hatay’a yeteri kadar bütçe geliyor. Maalesef büyükşehirle birlikte çalışma kültürü yok. Gelen para çarçur ediliyor. Büyükşehir Belediye Meclisinde, hiçbir zaman, ‘Hatay’a şunu yapmak istiyoruz”, “şunu planlıyoruz”, “sizin bu konudaki görüşleriniz neler?” diye sorulmadı. Kentteki trafik akışı değişiyor. Kenttekilerin haberi yok. Servisçilerin, dolmuşçuların bilgisi yok. Şoförler odası, ticaret odasının haberi yok. Biz Allah’ın izniyle AK Parti olarak istişare diyerek yol yürüyoruz.”
Güler, Hataylılarla beraber hareket edecek, ilçeler arası ayrım yapmadan ilçelerin hakkını veren, kimseyi ötekileştirmeyen başkana ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “İnşallah biz bunları düzelteceğiz. Hatay’ın, meselesini kendi meselesi gören, oy pazarlığıyla değil, memleket için çalışan başkana ihtiyacı var.” dedi. HABER:M.MUSTAFA ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.