HATAY SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU ANLAŞMASI
Sağlık Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç, Hatay Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyonu Anlaşması dolayısıyla bildiri yayımladı.
![HATAY SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU ANLAŞMASI](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191107_202853_009.jpg)
Sağlık Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç, Hatay Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyonu Anlaşması dolayısıyla bildiri yayımladı. Gönç, Hatay Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışan sağlık personellerini kapsayan banka promosyon ihalesini 5 yıllığına Halk Bankası 6.055 lira karşılığında kazanmıştır.Hatay’da görev (8.221 kadrolu sağlık çalışanı ile 2.686 4-D’li çalışanı olmak üzere) tüm sağlık emekçileri adına gerçekleştirilen ‘’Promosyon İhalesi’’ kişi başı kesin ödenmesi şartıyla, 5 yıllık promosyon bedeli 6.055,00 TL olarak neticelenmiş ve kişi sayısı/yıl/promosyon ücreti oranlamasında Hatay Birincisi ve Türkiye’de ilk beş il arasında yer almış bulunmakta. Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat nezdinde, tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz! dedi. HABER MERKEZİ