HATAY SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU ANLAŞMASI

Sağlık Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç, Hatay Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyonu Anlaşması dolayısıyla bildiri yayımladı.

HATAY SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU ANLAŞMASI

Sağlık Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç,  Hatay Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyonu Anlaşması dolayısıyla bildiri yayımladı. Gönç, Hatay Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışan sağlık personellerini kapsayan banka promosyon ihalesini 5 yıllığına Halk Bankası 6.055 lira karşılığında kazanmıştır.Hatay’da görev (8.221 kadrolu sağlık çalışanı ile 2.686 4-D’li çalışanı olmak üzere) tüm sağlık emekçileri adına gerçekleştirilen ‘’Promosyon İhalesi’’ kişi başı kesin ödenmesi şartıyla, 5 yıllık promosyon bedeli 6.055,00 TL olarak neticelenmiş ve kişi sayısı/yıl/promosyon ücreti oranlamasında Hatay Birincisi ve Türkiye’de ilk beş il arasında yer almış bulunmakta. Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat nezdinde, tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz! dedi.  HABER MERKEZİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.