Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

“Hatay’ın kimliği kaderine terk edilmiş”

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İbrahim Güler, Hatay’ın bir kimliği olduğunu ve bu kimliğin kaderine terk edildiğini söyledi.

Reklam
“Hatay’ın kimliği kaderine terk edilmiş”

Güler, Antakya ilçesinde bir restoranda kentteki eski belediye başkanları ile bir araya geldi. Seçim çalışmaları ve kentte yapılması gerekenlerle ilgili katılımcılarla fikir alışverişinde bulunan İbrahim Güler, Hatay’ın hizmetlerden yoksun bırakıldığını, kent kimliğinin üstü toz ve kaderine terk edildiğini kaydetti.
Bu tozu kaldırmak için geleceklerini belirten AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, “Biz, milletimizle, kurucu üyelerimizle bu partinin kök salmasında bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan dava büyüklerimizle beraber, Hatay’ın kimliğinin üstündeki tozu üfürüp ortaya çıkaracağız. Hatay bir çok ilden hizmet konusunda geride kalmış. Hatay’ı yaşanılır bir il haline getireceğiz. Vatandaşlarımıza hizmetin en özelini biz AK Parti olarak yapacağız.Hatay beş yıldır hizmetten yoksun yollarımız çukur ve çamur’’ diye konuştu.
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, 31 Mart yerel seçimlerinin ülke üzerinde oynanan oyunların da son bulması için de önem arz ettiğini vurgulayarak şunları konuştu:
“Bu seçimde, hedeflenenler ve ülkemizde başaramadıkları o operasyonlarla alakalı ya tamamen ümitlerini kesip çekip gidecekler, ya da ‘acaba bir kez daha mı denesek?’ diye ümitlenecekler. O yüzden biz 31 Mart’ta çalışırken işin bu yönünü aklımızda tutmamız lazım. Bu kısım hep hafızamızda tazeliğini koruması lazım.” HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.