Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

HATAY’IN ÖRNEK VEKİLLERİ

Reklam
HATAY’IN ÖRNEK VEKİLLERİ

Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Serkan Topal ve Abdülkadir Özel maaşlarını bağışlayarak toplumsal dayanışmaya örnek oldular.Koronovirüs’le mücadele kapsamında Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel ve Serkan Topal anlamlı bir destekte bulundu.
HAYDİ TÜRKİYE! BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel 1 aylık maaşını İHH’ya bağışladığını duyurdu ve  Haydi Türkiye! Birlikte başaracağız açıklamasında bulundu.
YAYMAN 3 AYLIK MAAŞINI DAR GELİRLİLER İÇİN BAĞIŞLADI

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, 3 aylık maaşını dar gelirliler için bağışladığını açıkladı. Yayman, yazılı açıklamasında, milletçe zor günlerden geçildiğini hatırlattı. Her kriz, zorluk, afet ve hastalığın bir sınav olduğunu söyleyen Yayman, “Birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz için milletçe zor günler yaşadığımız bu günlerde yanımızda yer alan dar gelirli emekçi kardeşlerimize az da olsa katkıda bulunmak amacıyla 3 aylık maaşım bağışladım.” ifadelerini kullandı.

TOPAL  YARDIM KOLİLERİ HAZIRLATTI

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Koronovirüs salgını nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere  3 aylık maaşını  bağışladı. Milletvekili Serkan Topal, Hatay’da bulunan bir market ile anlaşarak ihtiyaç sahibi ailelere verilmek üzere çeşitli gıda maddelerinin bulunacağı koliler hazırlattığını belirtti.
                                                                                                                                   Haber: M.Mustafa ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.