Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

TED HATAY KOLEJİ 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI’NA BAŞLADI

TED Hatay Koleji, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’nı görkemli bir törenle açtı. TED Hatay Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mustafa Özat açılış konuşması gerçekleştirdi.

Reklam
TED HATAY KOLEJİ  2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI’NA BAŞLADI

TED Hatay Koleji, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’nı görkemli bir törenle açtı. TED Hatay Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mustafa Özat açılış konuşması gerçekleştirdi. Mustafa Özat konuşmasında öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal olduğunu vurgulayıp TED Hatay Kolejinin Atatürk’ün izinde ilerleyen bir kurum olduğunu söyledi.


5. sınıf öğrencinin şiir okuması ve 12. sınıf öğrencisinin arkadaşlarını temsil eden konuşmasını gerçekleştirmesinden sonra TED Hatay Koleji Genel Koordinatörü Anadolu Lisesi ve Ortaokul Müdürü Kenan Efe ve İlkokul Müdürü Gizem Kanlı Demir yeni eğitim öğretim yılına dair değerli duygu ve düşüncelerini paylaştılar.
TED Hatay Kolejine yeni katılan öğretmenlere Türk Eğitim Derneğini simgeleyen meşalenin bulunduğu okul rozeti takıldı.
Ardından 12. sınıf öğrencileri TED Hatay Kolejinin simgesi olan meşaleleri, TED ailesine yeni katılan ilkokul 1. sınıf öğrencilerine teslim ettiler.
Okul marşının herkes tarafından coşkulu bir şekilde okunmasının ardından Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bakan’ın ilk ders zilini çaldı. HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.