Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

İBRAHİM GÜLER,DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler,seçim çalışmaları kapsamında İlçemiz İskenderun’da Down Cafe ye ziyarette bulunarak Down Sendromlu çocuklar ile bir araya geldi.

Reklam
İBRAHİM GÜLER,DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler,seçim çalışmaları kapsamında İlçemiz İskenderun’da Down Cafe ye ziyarette bulunarak Down Sendromlu çocuklar ile bir araya geldi. Down Cafe’de +1 Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil tarafından karşılanan Güler,engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirterek şu açıklamalara yer verdi “En büyük engel zihinlerde oluşan engellerdir.Burada Down sendromlu çocuklarımız çalışıyor.

Onlara çeşitli konularda eğitimler veriliyor. Zaman zaman farklı organizasyonlar düzenleniyor. Engelli vatandaşlarımızın topluma kazandırılmasında herkese büyük görevler düşüyor.Hükümetimiz engellilerimize her türlü desteği çok şükür veriyor. Sahipsiz bırakmıyor, bu ülkenin tüm vatandaşlarının sahipsiz olmadığı gibi engellilerimizde sahipsiz değildir. Bizlerde tüm engelli vatandaşlarımızın her daim yanlarındayız”diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti HBB Adayı Güler,Down Sendromlu çocuklar ile tek tek yakından ilgilendi. HABER:M. MUSTAFA ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.