Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

İLHAN PALUT : ”ALTAY MAÇINDAN GÜZEL SONUÇ ALMAK İSTİYORUZ ”

Spor Toto 1.Lig’in 13. haftasında kendi sahasında Altay ile karşılaşacak olan Hatayspor, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Reklam
İLHAN PALUT : ”ALTAY MAÇINDAN GÜZEL SONUÇ ALMAK İSTİYORUZ ”

Spor Toto 1.Lig’in 13. haftasında kendi sahasında Altay ile karşılaşacak olan Hatayspor, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör İlhan Palut, Altay mücadelesinden güzel bil sonuç almak istediklerini söyledi.Hatay temsilcisi, Osman Çalgın Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanın basına açık ilk 30 dakikalık bölümde ısınma hareketlerinin ardından grup halinde top çalışması yaptı. Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, sakat oyuncuların durumlarını değerlendirdi. Diallo’nun, Altay maçına yetişmesini beklediklerini ifade eden Palut, takımdaki diğer sakat oyuncuların tedavilerinin sürdüğünü belirtti.
“DİALLO BİREYSEL ÇALIŞMALARINI TAMAMLAMAK ÜZERE”
Palut, takımın 3 gün izin yaptığını dile getirerek, “Ondan sonra tesislerimizde antrenmanlarımıza başladık. Çift antrenman, tek antren-man şeklinde devam ediyor. Bugün de tek antrenmanla geçeceğiz. Antrenmanları-mızı sürdüreceğiz. Diallo bireysel çalışmalarını tamamlamak üzere. Pazartesi gününden itibaren takımla çalışmalara başlayacağını düşünüyoruz. Dmytro Korkishko da saha çalış-malarına başladı. O da Altay maçından sonra, Adana maçı öncesi takım çalışmalarına başlayacak, planlarımız o yönde. Tom ve Mirkan’ın tedavisi devam ediyor. Tom’un sakatlığı herhalde sürecek, tahminim en az 3 hafta daha. Mirkan’ın da Adanaspor maçı öncesi takımla çalışmalara başlamasını umut ediyoruz” dedi.
“GÜZEL BİR SONUÇ ALMAK İSTİYORUZ”
Altay maçından güzel bir sonuçla ayrılmak istedik-lerini vurgulayan Palut, “Ev sahibi olacağımız Altay maçında, güzel bir sonuç almak istiyoruz. Çalışma-larımızı ona göre sürdürü-yoruz. Geçen de söyledim, artık hep bir üstünü hedefleyerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunun için de çalışmala-rımızı sürdürüyoruz” açıklamalarında bulundu.
SİNAN KURUMUŞ: “İÇERİDE GALİBİYET ALMAK İSTİYORUZ”
3 günlük iznin takıma çok iyi geldiğini ifade eden Hatayspor’un forvet oyuncusu Sinan Kurumuş ise tek hedeflerinin 3 puan olduğunu söyledi. Tecrübeli forvet, “Bildiğiniz üzere Afyon’dan galip döndük. Sonra 3 gün bir ara vardı.
İyi tatil yaptık. Takım gerçekten çok moralli ve iyi çalışıyor. Önümüzde bir Altay maçı var, onun hazırlıklarını yapıyoruz. Takım moralli, keyifli her şey güzel geçiyor. Tek isteğimiz 3 puan, içeride galibiyet almak istiyoruz. Bunun için de çabalayacağız, mücadele edeceğiz” diye konuştu.
HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.