Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

İŞİN ÖZÜ İZZETTİN YILMAZ SÖZÜ

Reklam
İŞİN ÖZÜ İZZETTİN YILMAZ SÖZÜ

       Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte Küçükdalyan Mahallesi’nde devam eden park çalışmalarında incelemelerde bulundu. 

       İncelemeler sırasında Başkan Yılmaz ve AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik’e Küçükdalyan Mahalle Muhtarı Ali Gazaloğlu ve Başkan Yardımcısı İbrahim Sarı eşlik etti. 

       Başkan Yılmaz; Küçükdalyan Mahallesi’nde 5000 m2 büyüklüğünde, çocuk oyun grupları, fitness aletleri, bank, çöp kovaları, güneş enerjili aydınlatma sistemi ve sulama sisteminin mevcut olduğu ayrıca 300 adet ağaç ekimi yapılan yeni parkımızda çalışmalarımız devam ediyor, en kısa sürede parkımızı mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız.” 

       İncelemeler sırasında mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Yılmaz, parkın şimdiden mahalle sakinlerine hayırlı olmasını temenni etti. 

Mahallelerde Okul İhtiyacını Karşılamak İçin Yer Tespiti İncelemeleri 

        Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte Açıkdere, Bozhöyük, Bitiren, Avsuyu, Gökçegöz, Akcurun, Madenboyu ve Tanışma mahallelerinde okul ihtiyacını karşılamak üzere yer incelemesinde bulundu. 

         Başkan Yılmaz ve AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik’e İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve Bitiren Mahalle Muhtarı Halit Polat eşlik etti. 

         İncelemeler sırasında Açıkdere, Bozhöyük, Bitiren, Avsuyu, Gökçegöz, Akcurun, Madenboyu ve Tanışma mahalle sakinlerinin okul ihtiyaçlarının karşılanması için yer tespitinde bulunulduğunu belirten Başkan Yılmaz, eğitime destek vermek için her konuda işbirliğine hazır olduklarını belirtti. 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.