Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: SAHİL CAMİİ PROJESİ TAMAMLANMAK ÜZERE

skenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahil camii projesinin (Nihal Atakaş Camii)tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahil camii projesini (Nihal Atakaş Camii)yerinde inceledi.

Reklam
İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: SAHİL CAMİİ PROJESİ TAMAMLANMAK ÜZERE

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahil camii projesinin (Nihal Atakaş Camii)tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahil camii projesini (Nihal Atakaş Camii)yerinde inceledi.
ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE YAPILDI
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Seyfi Dingil,”İskenderun’un simgesi olacak sahil camii projesinin(Nihal Atakaş Camii) yapımı büyük bir titizlikle gerçekleştirildi. Caminin kaba inşaatının tamamlanmasının ardından avlu duvarı ve minareler yapılmıştı. Ardından süren ince çalışmalar ise tamamlanmak üzere. Aydınlatma, ses sistemi ve elektrik sistemlerinin döşenme çalışmalarının bitmesi ile camii halısının döşeme çalışmaları başladı ”dedi.
KISA BİR SÜRE SONRA AÇILACAK
Başkan Seyfi Dingil,”İskenderun’da bu eser bir sembol olacaktır. Bu camii kentimize, ülkemize örnek olacak bir güzellikte inşa edilmesine büyük özen gösterildi. Kısacası Nihal Atakaş Cami’miz şuan tamamlanmak üzeredir. Bu anlamda caminin yapımı için hiçbir şey esirgemeyen hayırsever işadamımız Recep Atakaş beye tüm emeği geçen tüm arkadaşlarıma bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.