Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Meydanlar zaferi karşılamaya hazır!

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’yı, Meydan Mahallesi bağrına bastı.

Reklam
Meydanlar zaferi karşılamaya hazır!

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’yı, Meydan Mahallesi bağrına bastı. Coşkulu ve görkemli geçen mitingde Tosyalı, “Fatih Başkan” sloganlarıyla karşılandı. Her zaman yanlarında olmaya söz veren Ak Partili Tosyalı, büyük alkış aldı. Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül’ün de sevgi gösterileriyle karşılandığı mitingde, AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Başkan Adayı Fatih Tosyalı konuşma yapmadan önce halkın arasına girerek, selamlaştı. Cumhur İttifakı’na sımsıkı sarılan Meydan Mahallesinin sevgi gösterileri görülmeye değerdi. Meydan Mahallesinde halkın karşısına çıkan Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Bizimle yol yürümek isteyen ve sevgilerini esirgemeyen çok değerli kardeşlerimiz ve arkadaşlarımız var. Önce birlikte yol yürüdüğüm arkadaşlarımı bu platforma çağırarak yol arkadaşlığımızı sizlerin önüne sermek istiyorum ve onları takdim etmek istiyorum” dedi.

HER ZAMAN BİRLİKTEYİZ

Başkan Adayı Fatih Tosyalı, 31 Mart akşamı başta büyükşehir olmakla birlikte, İskenderun’da ve tüm ilçelerde kazanacaklarını ifade ederek “Belen’de Allah’ın izniyle İbrahim Gül kardeşim kazanacak. Bu tablo onu gösteriyor. Sağ olun var olun. Biz her zaman sizlerle birlikteyiz, kol kolayız. Birlikte daha güzel hizmetleri vereceğiz, bunun sözünü veriyoruz. Cumhur İttifakı, ülkemize çok yakıştı, şehrimize çok yakıştı. Büyükşehir belediye başkanımızla yapacağımız projeler var. İskenderun’a plaj yapacağız. Kütüphane yapacağız. Allah’ın izniyle sizlerin istediği şartlarda yerinde dönüşüme başlayacağız. Kadın eğitim merkezleri yapacağız. Kentimize bisiklet yolu kazandıracağız. Seyir terasları yapacağız. Makam, mevki gözetmeyeceğiz! Mahallelere gidip, sizin önerilerinizle belediyeyi yöneteceğiz. Gezici başkanlık ofislerini bunun için hayata geçiriyoruz. Her mahallemize dokunan, çehresini değiştirecek olan daha birçok projemiz var. Bu projelerin sizleri heyecanlandıracağına inanıyorum. Allah bizi birbirimizden ayırmasın, sağ olun, var osun” diye konuştu.

TOSYALI VE GÜL’E HAYIRLI OLSUN

Meydanlı halkı selamlayan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, şunları söyledi: “İskenderun’umuzun, Meydan mahallemizin değerli güzel insanları, hepinizi sevgiyle muhabbetle selamlayarak hoş geldiniz diyorum. Maşallah bir mahallede ki toplantı da bu kadar hanımefendi bir araya gelmişse, bu kadar kardeşimiz bu işe destek vermeyi göstermişse Cumhur İttifakı adayımız, İskenderun’da Fatih Tosyalı’ya ve Belen’de İbrahim Gül’e hayırlı mübarek olsun inşallah. Cumhur ittifakının paydasında bu bayrak var, bu millet var, bu vatan var, desteğinizi istiyoruz”

İSKENDERUN HİZMETE DOYACAK

Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül ise, İskenderun adayı Fatih Tosyalı’nın dürüst, çalışkan, kente büyük hizmetler katacağını vurgulayarak “Her zaman yanında olacağız” diyerek, “Herkes taşın altına elini koymalı! Ağabeylerimiz, ablalarımız ya da annelerimizin sadece gidip oy vermeleri gerekmiyor. Herkesin gidip, hizmete talip olan Cumhur ittifakına oylarını getirmelerini sağlamaları gerektiğini düşünüyorum. Yani böyle bir tecrübeyle, böyle bir sinerjiyle hükümetinde desteğini arkalarına alarak, Fatih Tosyalı Ağabeyimin İskenderun’a çok güzel hizmetler kazandıracağına inancım sonsuz. Bu yolda beraber yürüdük. İşte bu yürüyüş, bu toplulukları inşallah büyüterek bu seçimde de AK Parti’yi birinci parti yapacağız. Büyükşehir’i, İskenderun’u ve Belen’i kazanacağız” şeklinde konuştu.

Havai fişeklerin geceyi aydınlattığı mitingde, eşi Arife Tosyalı ile birlikte ellerinde Türk bayrağı ile çıkan Başkan Adayı Fatih Tosyalı ve meclis üyesi adayları, sevgi gösterileri eşliğinde dakikalarca ayakta alkışlandılar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.