Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Öğrencilerin yüzü bayram hediyesi ile güldü

İstanbul’da yaşayan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir hayırsever, Hatay’daki bir ilkokulda eğitim gören çocuklara bayramlık ayakka

Reklam
Öğrencilerin yüzü bayram hediyesi ile güldü

 İstanbul’da yaşayan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir hayırsever, Hatay’daki bir ilkokulda eğitim gören çocuklara bayramlık ayakkabı hediye etti İstanbul’da yaşayan bir hayırsever tarafından gönderilen bayram hediyeleri, Hatay’daki bir ilkokulda eğitim gören çocukların yüzünü güldürdü.İstanbul’da yaşayan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir hayırsever, yaklaşık 10 gün önce Hassa ilçe merkezine yaklaşık 22 kilometre uzaklıkta bulunan Amanos Dağı eteklerindeki Güvenç İlkokulu öğretmenleriyle iletişime geçti.Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla çocukları sevindirmek istediğini dile getiren hayırsever, çocukların isim listesiyle ayakkabı numaralarını istedi.Her öğrenciye kendi isimlerinin yazdığı ayakkabıları kargo ile okula gönderdi.Kendi isimlerinin yazdığı ayakkabı kutularını açan çocukların sevinçleri kameralara yansıdı.

Güvenç İlkokulu Müdürü Abdullah Akgün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir hayırseverin bayramda çocukları sevindirmek için kendilerine ulaştığını ve çocuklara bayramlık ayakkabı hediye ettiğini söyledi.Yaklaşık 3 gün önce de hediyelerin kargoyla okula ulaştığını kaydeden Akgün, “Biz de ayakkabıları çocuklarımıza dağıttık. Çocuklarımız bayram öncesinde çok mutlu oldu. Bu yardımları çocuklarımıza ulaştırmada emeği geçenlere, öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.Öğrencilerden Ali Artık da kendisine hediye edilen bayramlık ayakkabısını çok beğendiğini belirterek yollayan hayırsevere teşekkür ettiğini iletti. 3. sınıf öğrencilerinden İrem Nur Kilte ise bayram hediyesi aldıkları için çok mutlu olduklarını anlattı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.