Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

SAĞLIK MÜDÜRÜ, SALGIN SÜRECİNDE TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

Reklam
SAĞLIK MÜDÜRÜ, SALGIN SÜRECİNDE TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, sürekli olarak gerçekleştirdiği ilçe sağlık tesisleri ve personel ziyaretlerine bu haftanın son mesai gününü, Kırıkhan Belen ve İskenderun ilçelerine ayırdı. Yapılan ziyaretlere Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Pekmezci eşlik etti.

İl Sağlık Müdürü Hambolat, ilk ziyaretini Kırıkhan Devlet Hastanesi’ne gerçekleştirdi. Kırıkhan Devlet Hastanesi yönetimi ve personelleri ile bir araya gelip inceleme ve istişarelerinin ardından İskenderun Devlet Hastanesi’ne geçti. İskenderun Devlet Hastanesi yönetimi tarafından karşılanan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, İskenderun Devlet Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetleri, korona virüs mücadelesinde yürütülen tüm hizmetler ve alınan tedbirler ile alakalı geniş bir brifing aldı. Sağlık hizmetlerin sunumunu hizmet yerinde incelemeyi ve karar vermeyi kendisine görev edinen Sayın İl Sağlık Müdürü, yapılması lüzum görülen acil sağlık hizmetleri ve iyileştirilmesi gereken alan ve hizmetler ile ilgili tesis yöneticileri ile birlikte değerlendirmelerde bulundu.

İskenderun Devlet Hastanesi’nin fiziki alanlarında da incelemesini tamamladıktan sonra, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e makamlarında nezaket ziyaretinde bulundu. Yakın bir zamanda İskenderun İlçemizde gerçekleşen terör eylemleri ile alakalı yaşanan hadiseler hakkında geçmiş olsun dileklerini iletti. Korona Virüs ile mücadele kapsamında İlimizde yürütülen sağlık hizmetleri konusunda kısa bilgiler sundu. Günün son ziyaretini Belen ilçesine ayıran İl Sağlık Müdürü, Belen İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri ile bir araya gelerek, ülke gündemimizi bir hayli yoğun olarak etkisi altına alan ve tüm dünyayı kasıp kavuran Korona Virüs hastalığı ile alakalı Belen ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu. Maske, Mesafe ve Hijyen uyarılarının çok önemli olduğunun altını bir kez daha çizdi.

Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.