Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ŞANVERDİ, BÜYÜKŞEHİR BÖYLE YÖNETİLMEZ

Reklam
ŞANVERDİ, BÜYÜKŞEHİR BÖYLE YÖNETİLMEZ

Reyhanlı Belediyesi eski Başkanı Ak Parti Hatay Milletvekili  Hüseyin Şanverdi, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı Hatay Büyükşehir Belediyesini yanlış yönetmekle suçladı.

Beyzade Fm Tv’de konuşan Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi,  Ulaştırma Bakanının 15 Ocak’a Hatay’a Geleceğini belirterek, “Otobanı Havaalanına kadar getireceğiz” dedi.

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Beyzade Fm Tv’de Serkan Uğraş’ın sorularını yanıtladı. Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun, 15 Ocak günü Hatay’a geleceğini hatırlatan Milletvekili Şanverdi, hem yapımı devam eden yollarımızı inceleyecek hem de Hassa Tüneli ile ilgili güzel bir müjde verecek” ifadesinde bulundu.

OTOBANI HAVAALANINA KADAR GETİRECEĞİZ

Antakya, İskenderun ve Reyhanlı için hayati önem taşıyan 2 adet otoban bağlantı yolu ile Belen-İskenderun arasında uzun yıllardır planlanan, ancak bir türlü gerçekleşemeyen “Kaçış Rampası” ile ilgili hizmetlerin programa alındığını belirten Şanverdi, “Otoban Antakya’ya havaalanına kadar oradan da Cilvegözüne bağlantı yolu yapacaklarını dile getiren Şanverdi, Topboğazı yolu devam ediyor, Altınözü-Antakya, Antakya-Reyhanlı, Antakya-Kırıkhan yolunun en kısa zamanda bitirerek Hatayı daha güzel bir ulaşıma kavuşturacağız” müjdesini verdi.

EXPO’NUN HATAY’A HİÇ BİR FAYDASI OLMAYACAK

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a eleştirilerde de bulunan Milletvekili Şanverdi, “EXPO 2021’in Hatay’a, turizme ne kadar katkısı olacak, bunların incelemesini yaptınız mı Sayın Savaş? Expo’nun Hatay’a hiçbir faydası olmayacak” diye konuştu.

SEBZE HALİ YAPMA YETKİSİ ANTAKYA BELEDİYESİNE VERİLSİN  İZZETTİN BAŞKAN 1 YIL İÇERİSİNDE YAPAR

Hüseyin Şanverdi açıklamalarının devamında, “Bir sebze halini 6 yıldır eline ayağına dolandırdı yapmadı. Sen beceriksiz bir adamsın. Sebze hali yapamaz. Büyükşehir meclisi toplantısında karar alınsın İzzettin Yılmaz’a, Antakya belediyesine yetki versinler 1 yıl içerisinde yapar, yer de hazır” ifadelerini kullandı.

BÜYÜKŞEHİR BÖYLE YÖNETİLMEZ

“Büyükşehir böyle yönetilmez” diyen Şanverdi,” Fuar alanı, HATSU, Otogarı alanını satacak, hizmet odaklı düşünmüyor.

Gelsin hemen komşu ilimiz Gaziantep’e gidelim nasıl yönetildiğini nasıl geliştiğini tüm milletvekillerimizle beraber gidip görelim” şeklinde konuştu. Haber: Ferit LİF

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.