Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

TEKSÖZ, ŞEREF KONUĞU BİLECİK’I AĞIRLADI

Reklam
TEKSÖZ, ŞEREF KONUĞU BİLECİK’I AĞIRLADI

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz, Hataylı iş insanı Erol Bilecik ile programlara katıldı ve Bilecik’i HESOB’da ağırladı.Şeref misafiri olarak değerlendirdiği iş insanı Erol Bilecik ile ilk olarak Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezuniyet töreni programına katılan Teksöz, öğrencilerin mutluluklarına da ortak oldu. Mesleki eğitimi önemseyen Başkan Teksöz, üreten Türkiye için iyi yetişmiş insanlara ihtiyaç olduğunu belirterek tüm mezunlara bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

BİLECİK VE TEKSÖZ ÖĞRENCİLERİ KUTLADI

Adını verdiği okuldaki mezuniyet törenlerine her sene katılarak öğrencilerin mutluluklarına ortak olan Bilecik, bu yıl da mezuniyet törenine katılmayı ihmal etmedi. HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ile programa katılan Teksöz, öğrencilerle de sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

BİLECİK’TEN TEKSÖZ’E NEZAKET ZİYARETİ

Yakın zamanda HESOB seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Abdulkadir Teksöz’ü Erol Bilecik de ziyaret etti. Ziyarette Bilecik ailesinden İnci Bilecik, Birten Bilecik ve Kemal Bilecik de yer aldı. İş insanı Bilecik, çalışmalarını takdir ettiği HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’e görevinde muvaffakiyetler diledi. Bilecik, ziyaretin anısına “Türk Basınında ATATÜRK” adlı değerli eseri Teksöz’e hediye etti. Teksöz, ziyaretlerinden dolayı Bilecik ailesine teşekkürlerini sundu. Ziyaret iyi dilek ve temennilerin sunulduğu samimi bir ortamda sona erdi. Haber:Fadime ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.