Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Uygur ve Sarı muhtarlarla ve halkla buluştu

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Belediye Başkanı Rıfat Sarı “Muhtarlar ve Halka Buluşma” programı kapsamında, ilçemiz Kazancık mahallemizde; vatandaşlarımız ve mahalle muhtarlarımızla bir araya geldi.

Reklam
Uygur ve Sarı muhtarlarla ve halkla buluştu

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Belediye Başkanı Rıfat Sarı “Muhtarlar ve Halka Buluşma” programı kapsamında, ilçemiz Kazancık mahallemizde; vatandaşlarımız ve mahalle muhtarlarımızla bir araya geldi. Programa, Kaymakam Bülent Uygur, Belediye Başkanı Rıfat Sarı, İlçe Emniyet Amiri Ali Yılmaz, mahalle muhtarı ve vatandaşlar katıldı.
“Muhtarlar ve Halka Buluşma” programı kapsamında, ilçemiz Kazancık Mahallemizde ziyaret gerçekleştiren Kaymakam Bülent Uygur ve Belediye Başkanı Rıfat Sarı, mahalle muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek, mahallelerimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini birinci ağızdan dinlemek üzere bu programı düzenlediklerini belirtti. Kaymakam Bülent
Uygur, “Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. Göreve başladığımız günden bugüne, ilçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla dertlendik. İlçemizdeki 48 Mahallemize nasıl hizmet götürürüz diye çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Rıfat Sarı ile birlikte ilçemizin gelişmesi için gece gündüz çalışmaktayız. İlettiğiniz sorunların çözümünün takipçisi olacağım. ” dedi.
Programın devamında muhtarlarımız ve vatandaşlarımız söz
alarak mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Kaymakam Bülent Uygur’a ilettiler. Vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyen Kaymakam
Bülent Uygur, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi. Vatandaşlar bu güzel ve anlamlı buluşmada, kendilerine yakın ilgi gösteren Kaymakam Uygur’a teşekkür etti.
HABER MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.