Meşale Gazetesi

ZABITA SAĞLIKSIZ ÜRÜNLERİ İMHA ETTİ

ZABITA SAĞLIKSIZ ÜRÜNLERİ İMHA ETTİ

Altınözü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde marketlerde temel gıda ve ihtiyaç ürünlerine yönelik denetimler yapılıyor.  Etiket denetiminin yanı sıra gramaj ve hijyen denetimi gerçekleştiren ekipler, vatandaşları sağlıksız ürünlerden korumak için yoğun bir mesai harcıyor.

İhbar üzerine Altınözü ilçe merkezinde gerçekleştiren denetimlerde bir markette son kullanma tarihi geçmiş ürünleri tek tek tespit ederek toplayan Altınözü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, market sahiplerine de uyarılarda bulundu.

Zabıta ekipleri marketlerde yaptıkları denetimlerle raf fiyatları ile kasa fiyatlarını karşılaştırırken aynı zamanda ürünlerin son kullanma tarihlerinin de denetimini gerçekleştirdi. Son kullanma tarihi geçmiş olan ürünler toplanarak imha edildi.

AÇIKGÖZ: DENETİMLERİMİZ SÜRECEK

Altınözü Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Açıkgöz,  yapılan denetimlerle ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulundu. İlçe genelinde vatandaşların sağlıklı koşullarda alışveriş yapabilmelerini temin etmek amacıyla denetimleri ara vermeksizin sürdürdüklerini ifade eden Açıkgöz,  “Altınözü Belediyesi olarak ilçe genelinde vatandaşımızın yoğun şekilde alışveriş yaptıkları marketlerde denetimlerimizi sürdürüyoruz. Raf etiket fiyatları ile kasa fiyatlarının karşılaştırılması ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Denetimlerimizi aralıksız bir şekilde devam ettireceğiz. Altınözü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak ve sağlıklı koşullarda alışveriş yapabilmelerini temin etmek amacıyla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.