ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASINDA ANNE VE 4 ÇOCUĞU YARALANDI
![ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASINDA ANNE VE 4 ÇOCUĞU YARALANDI](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/AA-20230120-30043233-30043230-HATAYDA_ZINCIRLEME_TRAFIK_KAZASINDA_ANNE_VE_4_COCUGU_YARALANDI.jpg)
Hatay’ın Samandağ ilçesinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında yaralanan anne ve 4 çocuğu hastaneye kaldırıldı.Leyla Beyazgül (39) idaresindeki 31 AGP 860 plakalı otomobil, Antakya-Samandağ kara yolu Koyunoğlu Kavşağı’nda, Vedat Gezgin’in kullandığı 31 SC 210 plakalı pikap ve Ali Haydar Süt yönetimindeki 31 ACB 928 plakalı hafif ticari araç ile çarpıştı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/AA-20230120-30043233-30043231-HATAYDA_ZINCIRLEME_TRAFIK_KAZASINDA_ANNE_VE_4_COCUGU_YARALANDI.jpg)
İhbar üzerine olay yerine sağlık, jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi.Kazada, sürücü Leyla Beyazgül ağır, çocukları Ömür (9), Asya (7), Zeynep (6) ve Nazlı Beyazgül (5) hafif yaralandı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/AA-20230120-30043233-30043232-HATAYDA_ZINCIRLEME_TRAFIK_KAZASINDA_ANNE_VE_4_COCUGU_YARALANDI.jpg)
Yaralılar, sağlık ekiplerince Samandağ Devlet Hastanesine kaldırıldı.Kaza nedeniyle bir süre aksayan trafik, araçların çekiciler yardımıyla kaldırılmasının ardından normale döndü. (AA)