Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ZULÜM GÖREN SOYDAŞLARIMIZI DA TEMSİL EDİYORUZ

Teşkilat olarak biliyoruz ki,bizim meselemiz sadece bu topraklardaki yaşananlar değil, Kudüs,Gazze ve Arakan’da bizim meselemizdir.

Reklam
ZULÜM GÖREN  SOYDAŞLARIMIZI DA  TEMSİL EDİYORUZ

AK Parti Hatay İl Başkanlığının organize ettiği “Yeni Küresel Düzende Türkiye” başlıklı konferans Araştırma-cı Yazar, Sunucu ve Program yapımcısı Ertan Özyiğit’in moderatörlüğünde, Gazeteci yazar ve 26.dönem Milletvekili Mehmet Metiner, Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek ile birlikte gerçekleşti. Meclis Kültür Sanat Merkezi salonunda gerçekleşen konferansa AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgörsoy Çelik, AK Parti Hatay Kadın Kolları Başkanı Sara Gök, AK Parti Hatay Gençlik Kolları İl Başkanı Şaban Kurt, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, çeşitli kurum müdürleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
GÜLER: BİZLER ZULÜM GÖREN SOYDAŞLARIMIZI DA TEMSİL EDİYORUZ
İbrahim Güler konu ile ilgili olarak; “Zor bir sürece tanıklık ediyoruz. Bu zor süreç bizleri daha çok azim ve gayretle, kardeşlik hukukunu her şeyin üzerinde tutarak ay yıldızlı bayrağımızın etrafında bizleri perçinleştiriyor. 100 yıl önce bu topraklarda cetvelle haritalar değiştirmişlerdi. Bizler bu sorumlulukla yine ülkemize ve milletimize dayatılmaya çalışan 2. Sevr’in farkında olarak teşkilatlarımızla Türk milleti olarak bu 2. Sevr’i hep birlikte Allah’ın izniyle püskürteceğiz. Türk milleti olarak bizim gönül coğrafyamız var. Gönül coğrafyamız bu sınırların çok ötesinde. Bizim misyonumuz tüm mazlum coğrafyalara da sahip olmayı gösteriyor. Bizler zulüm gören soydaşlarımızı da temsil ediyoruz. Teşkilat olarak biliyoruz, bizim meselemiz sadece bu topraklardaki yaşananlar değil, Kudüs, Gazze ve Arakan’da bizim meselemizdir. Türk milleti olarak bizler 100 yıl önce Abdülhamit Han’ı anlayamadık ama Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayacağız. Biz dertliyiz, sevdalıyız. Bu memleketi, bu coğrafyaları korumaya da devam edeceğiz.” dedi.
ÇELİK: ZOR SÜREÇLERE HEP BERABER ŞAHİTLİK ETTİK
Sabahat Özgürsoy Çelik ise; “Son dönemde geçirmiş olduğumuz süreçlere hep beraber şahitlik ettik. 16 yıl öncesine gittiğimizde AK Parti ile gerek Milli Eğitim’de gerek Sağlıkta gerek Ulaşımda atılan kıymetli adımları tekraren hatırlayalım. Bu adımları atarken boğuşmakta olduğumuz PKK, DEAŞ, FÖTÜ’yü beraber hatırlayalım. Geldiğimiz nokta, birlik ve beraberlikle yola devam etmemizi bizlere gösteriyor. Çok yakın bir süreçte çok büyük bir diplomatik zaferler elde ettik. İdlib’deki göç dalgasını nasıl bertaraf ettiğini gördük. Batılı devletlere de gösterdik ki ülkemiz o masa da olmadan bir karar alınamaz. Mazlumların yanında duran bir dünya lideri var. Çok yakın bir süreçte cumhurbaşkanımızın yerli ve milli imkânlarıyla kaşıkçı cinayetini nasıl ortaya çıkardığını hep birlikte gördük. Ülkemizin şuan ki durumu bir oyun kurucu durumunda. Allah yolumuzu açık eylesin.” şeklinde konuştu.
HABER: FADİME ÇAYLI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.