Meşale Gazetesi

BAŞKAN YILMAZ: HATAY İÇİN TEK YÜREK

BAŞKAN YILMAZ: HATAY İÇİN TEK YÜREK

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde gerçekleşecek olan toplantı öncesi Antakya’ya mesaj gönderdi.

2024 yerel seçimleri öncesinde gerçekleşecek kritik toplantı öncesinde kısa bir mesajı yayınlayan Başkan Yılmaz; “AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde 2024 yerel seçimleri öncesinde gerçekleşecek istişare ve temayül yoklaması için Hatay için tek yürek hazırız. Biz, birlikte güçlüyüz!” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen temayül yoklaması toplantısında da kısa bir konuşma yapan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz; “ Sayın Cumhurbaşkanım, her zaman olduğu gibi yine yanımızdasınız, Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Asrın felaketinin üzerinden 323 gün geçti, bu süreçte devletimiz, hükümetimiz, sayın bakanlarımız, milletvekillerimiz, teşkilatımız ile birlikte çok yol kat ettik. 28 Mayıs’ta Hatay’ı turuncuya çevirerek bunun karşılığını aldığımız gibi 31 Mart seçimlerinde de vatandaşlarımızın teveccühü ile aynı şekilde alacağız inşallah. Vatandaşlarımız zatıalinize güvenerek Hatay’ı AK Belediyecilik ile yeniden ayağa kaldıracağız inşallah. Son güne, son saate kadar sahada olacağız, sizlere de hediye edeceğiz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’da Başkan Yılmaz’ın konuşmasına “İnşallah” diyerek yanıt verdi.

Toplantının sonunda Hatay heyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la günün anısına hatıra fotoğrafları çekildi.Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.