BELEN’DE ÖĞRENCİLERE YANGIN GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ
![BELEN’DE ÖĞRENCİLERE YANGIN GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/02/AA-20240227-33827144-33827143-BE.jpg)
Hatay’ın Belen ilçesinde, ortaokul öğrencilerine yangın güvenliği eğitimi verildi.Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, Gazi Abdurrahman Paşa Ortaokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/02/AA-20240227-33827144-33827142-BE.jpg)
Ekipler, 200 öğrenciye itfaiye ekipmanlarının yanı sıra yangına müdahale şekilleri, acil durumlarda bina tahliyesi, hortum atma ve toplama, yaralı kurtarma konularında da bilgilendirmede bulundu.(AA)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ