Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Bülent Uygur, oyunu kullandı

Kaymakam Bülent Uygur ailesiyle birlikte ilçemiz Atatürk İlkokulunda oyunu kullandı.

Reklam
Bülent Uygur, oyunu kullandı

Kaymakam Bülent Uygur ailesiyle birlikte ilçemiz Atatürk İlkokulunda oyunu kullandı. Kaymakam Bülent Uygur ve Eşi Gülşen Uygur Hanımefendi, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri nedeniyle, ilçemiz Cumhuriyet İlkokulunda oylarını kullandı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri nedeniyle, ilçemizde toplamda 132 sandıkta 36 bin 720 seçmen oylarını kullanmaya başladı.Kaymakam Bülent Uygur “Vatandaşlarımız, demokratik hakları ve vatandaşlık sorumluluklarını sandık başlarına giderek bugün yerine getirmektedirler. Bizde bir vatandaş olarak sorumluluğumuzu yerine getirdik, oyumuzu kullandık.

Temel amacımız, vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde oylarını kullanması ve vatandaşımızın hür iradesinin sandıklara en iyi şekilde yansımasıdır. Biz bu doğrultuda ilçemizde gerekli tedbirlerimizi aldık. Çok şükür ki şu ana kadar da herhangi bir olay herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ailçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.