ÇALIŞMALAR 24 SAAT DEVAM EDİYOR
![ÇALIŞMALAR 24 SAAT DEVAM EDİYOR](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/11/405965532_854526213345414_562402.jpg)
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay’ın yaralarını sarmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Kırıkhan’daki kalıcı konularının son durumu inceleyen Yayman: “3 bin konutu tamamlamak için çalışmalar 24 saat aralıksız devam ediyor.”dedi.
KALICI KONUTLAR HIZLA İLERLİYOR
TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “TBMM’deki çalışmalarımızı tamamlayarak ayağımızın tozuyla Hatay’ımıza geldik.Yapımı devam eden kalıcı konutlarımızın inşaatlarını inceledik. 3 bin konutu tamamlamak için çalışmalar 24 saat aralıksız devam ediyor. Hayırlı olsun.” dedi.Haber Merkezi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ