DEPREMDE HASAR ALAN CAMİYE ÇELİK KONSTRÜKSİYONLU MİNARE YAPILDI
![DEPREMDE HASAR ALAN CAMİYE ÇELİK KONSTRÜKSİYONLU MİNARE YAPILDI](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/01/AA-20240117-33461836-33461833-HA.jpg)
Hatay’ın İskenderun ilçesinde, depremlerde minaresi ağır hasar alan camiye çelik konstrüksiyonlu yeni minare yapıldı. Düğünyurdu Mahallesi Camisi’nin minaresi 6 Şubat depremlerinde ağır hasar aldı.
![](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/01/AA-20240117-33461836-33461835-HA.jpg)
Mahalleli ve hayırseverlerin katkısıyla camiye çelik konstrüksiyonlu yeni minare yapıldı.Cami imamı Ali Sungur, minarenin yapımında katkı sağlayanlara teşekkür etti.(AA)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ