Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

Emniyet Teşkilatından Vali Doğan’a Ziyaret

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısı ile İl Emniyet Müdürlüğü ve Polis Meslek Yüksekokulu heyeti Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Reklam
Emniyet Teşkilatından Vali Doğan’a Ziyaret

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısı ile İl Emniyet Müdürlüğü ve Polis Meslek Yüksekokulu heyeti Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti. Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tuncay Pekin, Polis Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ali Alperen Gökakın ve beraberindeki heyet eşlik etti. Hatay Valisi Rahmi Doğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ilimizde görev yapan tüm emniyet mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü kutladığını belirtti.Vali Doğan ziyaret vesile ile yaptığı değerlendirmede, Bugün Polis teşkilatımızın kuruluşunun 174. yıldönümü. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biridir.

İki asırdır devletimize hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak, 7/24 demeden her şart altında yaz kış demeden çalışan polis teşkilatımızın nice yıllara kazasız belasız bir şekilde ulaşmasını temenni ediyorum. Bu topraklarda devletimizin bekası için gerektiğinde canını feda ederek şehit olan kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Ne zaman bir polisimizi göreve gönderecek olsak kendi çocuğumuzu göreve gönderir gibi onun güvenliği için tüm önlemleri alarak göreve gönderiyoruz. Ben tekrardan bu vatani görevi yerine getirirken göstermiş oldukları üstün başarılarından dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Vali Doğan, gece gündüz demeden hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan, zor bir görevi ifa eden tüm Emniyet teşkilatımızın bir kez daha Polis Günü’nü kutladığını ifade ederek görevi başında şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı dilediğinde bulunarak gazilerimize minnetlerini belirtti.İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ise Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıl dönümü vesilesi ile gerçekleştirdikleri ziyarette Sayın Valimize kabulünden dolayı arkadaşları ve şahsı adına teşekkür ettiklerini ifade ederek Polis Haftası çerçevesinde düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.