Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

ERGİN, TÜRKİYE ÖNCE DURAKLADI SONRA GERİLEME DÖNEMİNE GİRDİ

Reklam
ERGİN, TÜRKİYE ÖNCE DURAKLADI SONRA GERİLEME DÖNEMİNE GİRDİ

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, Hatay’da yıllar önce başlamış, ama bitmemiş projeler olduğunu kaydederek, Türkiye, bir bütün olarak, önce duraklama sonra gerileme dönemine girdi”dedi

özel bir Radyo-TV programında konuşan eski Bakan Ergin, “2014 şartlarına baktığınızda, o gün başlamış projelerin tamamlanamadığını görüyorum. 7 sene geçmiş! 7 sene önce başlamış ya da bitmek üzere olan, belli bir düzeye gelmiş, ancak tamamlanamamış, bitmemiş yatırımlar var”

Ergin, , “Bakıyorsunuz, barajın gövdesi bitmiş, ama sulama kanalları yok, sulama projeleri hayata geçmemiş. 7 sene önce başlamış bir stadyum tamamlanmamış. Hatayspor, bugün eski stadını kullanıyor. Yarım yamalak bir tadilat var. 7 sene önce başlamış stadımız hayata geçirilemedi. Bunun gibi başlamış yol inşaatlarımız, yarım kalmış. Belediye ya da genel idare ayrımı yapmadan söylüyorum… Türkiye, bir bütün olarak, önce duraklama sonra gerileme dönemine girdi” dedi.

DEVA’da Hatay İl Yönetim listesi belli oldu

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Hatay İl Yönetim listesi belli oldu.

43 ilde kongrelerini yapan Demokrasi ve Atılım Partisi, Genel Başkan Ali Babacan başkanlığında Genel Kurulunu 29 Aralık 2020 tarihinde tamamladı.

Haziran 2021 tarihine kadar da tüm gerekli şartları tamamlama yolunda ilerleyen DEVA’da son olarak Hatay İl Yönetimi belirlendi.

LİSTEDE TANINAN İSİMLER YER ALIYOR

Sabit Coşkun başkanlığındaki Deva Partisi Hatay İl Yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

Abbas Çağlar, Ahmet Rüstem, Ayşe Karaca, Cahit Atalay, Ekrem Filitoğlu, Emel Moda, Emine Ateş, Gülüzar Çalışkan, Güven Gündüz, Hani Kılınç, Hasan Bayır, Hatice Esra Doğan, Hüseyin Altun, İlyas Albayrak, İlker Eker, Mahmut Yıldırım, Mehmet Bakıcı, Mehmet Bankir, Mevlüde Seher Aslan, Murat Hocamoğlu, Murat İnal, Mustafa Dağlı, Nidal Hüzmeli, Ömer Çağatay, Ömer Doğru, Recep Çolakoğulları, Riyat Güler, Serhat Küçükler, Şerif Cemali, Yusuf Yurdal, Yılmaz Ede, Yusuf Özkan. Haber Merkezi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.